Pizza Di Praga

Předmět činnosti

Předmětem činnosti Pizza Di Praga je výroba, rozvoz pizzy a nápojů do blízkého okolí provozovny - Ondříčkova 1244/15, Praha 3.

Otevírací doba a rozvoz

Provozovna Pizza Di Praga má stálou otevírací dobu od 10:30 do 22:00 a to každý den od pondělí do neděle, pokud není uvedeno jinak. V případě online objednávky skrze webovou stránku www.pizzadipraga.cz je možné ji uskutečnit nejpozději 30 minut před zavřením (tedy to 21:30).

V Pizza Di Praga se snažíme objednávku v co nejkratší možné době. Doba dodání je maximálně 75 minut a v okruhu 5 km je doručení ZDARMA. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, počasí apod.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání. 

Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energie, přerušení dodávky vody apod.), nemůže Pizza Di Praga nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu.

Pizza Di Praga si vyhrazuje právo nerozvážet do oblastí, které se nenachází v okruhu 5 km od místa provozovny. V případě individuální domluvy bude účtovaný poplatek za doručení.

Produkty

Nápoje a některé ingredience mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje a přílohy se rozváží pouze s pizzou a není je tak možné objednat samostatně.

Akce, speciální nabídky a slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při vytváření objednávky a to jak v případě telefonické, tak pomocí webové stránky www.pizzadipraga.cz. Akce, speciální nabídky a slevy nelze požadovat zpětně. 

Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat pokud není uvedeno jinak. Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady.

Platební podmínky

Objednávky je možné platit v hotovosti, platební kartou (online nebo na pobočce) nebo stravenkami.

Platba v hotovosti

V případě platby v hotovosti je zákazník povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel. Naši řidiči u sebe nemají více než 1000,-Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlaste, že budete platit vyšší bankovkou.

Platba stravenkami

V případě platby stravenkami přijímáme všechny stravenky (Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Dejeuner apod.). Vyhrazujeme si právo do zbylé hodnoty stravenek peníze nevracet.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Seznam poskytovatelů platebních karet

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt na platební bránu ComGate

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Reklamace

Doporučujeme na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně zavolat na pobočku. Při reklamaci se snažíme našim zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc a reklamaci vyřešit k vaší plné spokojenosti. 

Pokud je objednávka zaplacena prostřednictvím online platby kartou, peněžní prostředky budou vráceny nejpozději do 14 pracovních dní od odstoupení, stejným způsobem.

Provozovatel Pizza Di Praga

DK Session s.r.o.
Slivenecká 505/59
Praha 5 - Hlubočepy 152 00

IČO: 09767720

Email: info@pizzadipraga.cz
Tel. č.: 774737273

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku - C 342223 vedená u Městského soudu v Praze